LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mos e humbisni!/ Ilir Shaqiri dhe vajza e tij bëjnë videon më të lezetshme në "TikTok"

3 Tetor 2022, 13:14, Lifestyle CNA

Mos e humbisni!/ Ilir Shaqiri dhe vajza e tij bëjnë videon më

Ilir Shaqiri publikon shpesh video familjare, sidomos me vajzën e tij Emily.

Balerini duket se ia ka transmetuar dashurinë për kërcimin edhe vajzës. Së fundmi, ata shfaqen në "TikTok", teksa kërcejnë në rrugë, e duken kaq bukur bashkë.

Të veshur me të zeza e lëvizjet e shpejta bënë që kjo video të jetë më e bukura e "TikTok"-ut. Pas fitores së "Big Brother" ai është kthyer në një nga personazhet më të dashur. Momentalisht Ilir Shaqiri është kryetar jurie në “Dance Albania”./CNA.al

Lajmet e fundit nga