LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E pazakontë/ Modelja shqiptare ndahet nga partneri, poston momentet më të ëmbla: Fundi më i bukur…

3 Tetor 2022, 15:18, Lifestyle CNA

E pazakontë/ Modelja shqiptare ndahet nga partneri, poston momentet më

Modelja e njohur shqiptare Kleoniki Delijorgji ka bërë me dije se është ndarë me partneri i saj.. Ajo ka postuar foto nga momentet më të bukura me ish-të dashurin teksa shkruan se i kanë dhënë fund lidhjes duke ruajtur dashurinë dhe respektin për njëri-tjetrin. Krahas postimit modelja shkruan se ky ka qenë “fundi më i bukur që kishte ëndërruar.”

“Shumë prej jush na kanë parë si çifti i ëndrrave. Por gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken. Ne kemi qenë një çift i mrekullueshëm, por kemi përjetuar edhe shumë vështirësi. Ne të dy vendosëm se ishte më mirë për ne të ndaheshim, dhe e bëmë këtë me kaq shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Dje, shkuam në plazh, vendosëm disa nga këngët tona të preferuara, shikuam thellë në sytë dhe shpirtrat e njëri-tjetrit dhe vendosëm që kemi përfunduar misionin tonë në jetën e njëri-tjetrit. Hymë në oqean, ashtu siç bëmë kur u takuam për herë të parë. Ne gjithashtu i dhuruam trëndafila oqeanit me shumë vlerësim për veten tonë, guximin tonë, dashurinë tonë, familjet tona, paraardhësit tanë, Zotin, Nënën Tokë dhe ishullin e bukur të Mykonos. Ka qenë fundi më i bukur që mund të ëndërroja ndonjëherë. Ne jemi shumë mirënjohës për gjithçka që kemi kaluar. Zemrat tona janë plot dashuri Ti ke qenë i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Unë gjithmonë do të të dua Javier Vidal!!!” thuhet në postimin e plotë të modeles.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KLEONIKI ???? (@itskleoniki)

Lajmet e fundit nga