LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ishte në dasmën e të atit/ Zbulohet raporti i Rudina Dembacajt me vajzën e madhe të Mark Frrokut

3 Tetor 2022, 15:29, Lifestyle CNA

Nuk ishte në dasmën e të atit/ Zbulohet raporti i Rudina

Një vit më parë, aktorja e humorit Rudina Dembacaj kurorëzoi dashurinë e saj me Mark Frrokun. Por, në dasmën e tyre mungoi vajza e madhe e Frrokut e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë na e ka zbuluar Rudina Dembacaj kur të gjithë u bënë kurioz pse ajo mungoi në dasmën e tyre. Aktorja zbuloi se nuk ka asgjë për tu shqetësuar dhe se çdo gjë mes tyre shkon shumë mirë. Këtë e ka vërtetuar edhe në festën e përvjetorit të parë të martesës me Mark Frrokun.

Në këtë festë nuk mungoi as Mara. Vajza e madhe dhe shumë simpatike e Mark Frrokut. Rudina ka publikuar foto të Marës./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga