LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një muaj nga lindja/ Arbana Osmani e vesh vajzën me fustan “Gucci” qindra eurosh

3 Tetor 2022, 16:09, Lifestyle CNA

Një muaj nga lindja/ Arbana Osmani e vesh vajzën me fustan

Një muaj më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të tretë me një vajzë. Moderatores shumë të njohur shqiptare iu plotësua dëshira e madhe që pas dy djemve të ishte nënë e një vajze.

Ajo dhe Eduart Grishaj e quajtën vajzën e tyre Zoi. Zoi sot bën një muaj që ka ardhur në jetë dhe Arbana ka organizuar një festë të vogël ku nuk ka munguar torta speciale. Moderatorja ka treguar gjithashtu edhe fustanin që i ka veshur së bijës dhe është i markës luksoze "Gucci". Me një kërkim, zbuluam se fustani kushton rreth 800 euro./CNA.al

Një muaj nga lindja/ Arbana Osmani e vesh vajzën me fustan

Një muaj nga lindja/ Arbana Osmani e vesh vajzën me fustan

 

Lajmet e fundit nga