LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një "muaj mjalti" përrallor/ Dalin pamjet nga vila lukzose ku po qëndron Armina Mevlani

5 Tetor 2022, 09:27, Lifestyle CNA

Një "muaj mjalti" përrallor/ Dalin pamjet nga vila lukzose

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e tyre, pak ditë më parë. Blogerja prej kohësh fliste rreth planeve të saj për martesën madhështore, ku tregonte se dëshironte që muaji i mjaltit të ishte në Como të Italisë. 

Kjo dëshirë iu realizua, e tashmë ajo po kalon disa ditë pushimi në Como, në një ndër vilat më luksoze atje. Një natë qëndrimi kushton nga 1200 deri në 2000 euro, ndërkohë që Armina nuk ka ngurruar të ndajë disa foto nga pushimet e saj nga vila me ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)

 

Lajmet e fundit nga