LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep lajmin e mirë për fansat

5 Tetor 2022, 14:54, Lifestyle CNA

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep

Noizy është një ndër reperët më të mirë të estradës shqiptare, i cili që prej vitit 2009 ka sjellë hite pa fund. 

Së fundmi ai ka shënuar një tjetër sukses në muzikë, pasi ka paralajmëruar një tjetër bashkëpunim me reperë ndërkombëtarë. 

Përmes një videoje promo të postuar në "Instagram"-in e tij, ai ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë bashkëpunimi i tij me reperët Capo Plaza dhe Krept&Konan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të njëjtën gjë ka paralajmëruar edhe reperi Capo Plaza, përmes një postimi në InstaStory. 

“Ne po vijmë”, ka shkruar ai në Instastory, duke i bërë të gjithë fansat kuriozë./CNA.al

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep

Lajmet e fundit nga