LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Urimi më i ëmbël në botë/ Bora Zemani ka "dy fjalë zemre" në ditën e lindjes së Semit

6 Tetor 2022, 09:11, Lifestyle CNA

Urimi më i ëmbël në botë/ Bora Zemani ka "dy

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj prej vitesh kanë një miqësi shumë të fortë, që asgjë nuk e ka shkëputur. 

Mes shumë sprovave që mund të ketë pasur miqësia e tyre, një ndër provat publike të miqësisë së tyre ka qenë momenti kur Bora u doli ballë gjithë aludimeve që bëheshin në kohën e "Big Brother", se Semi "po ngjitej" me Donaldin. 

Gjithsesi, sot është një ditë shumë e veçantë për Semin, e cila sot ka ditëlindjen dhe një urim nga Bora, nuk ka munguar kurrsesi. 

Bora në urimin e saj shprehet se edhe po të kishte pasur një motër nuk do ta donte më shumë sesa do Semin, duke shprehur kështu një dashuri të pamatë për miken e saj të shtrenjtë./CNA.al

Urimi më i ëmbël në botë/ Bora Zemani ka "dy

Lajmet e fundit nga