LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kendall ndez rrjetin/ Shfaqet “topless” në foton e fundit

5 Tetor 2022, 20:19, Lifestyle CNA
Kendall ndez rrjetin/ Shfaqet “topless” në foton e fundit
Kendall Jenner

Kendall Jenner është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ylli i pasarelave, së fundi ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar një foto ku shfaqet "topless".

Kendall është kujdesur që pjesën intime ta mbulojë me duar, duke lënë kështu vend për imagjinatën.

Kendall, njihet për pozat e saj provokuese dhe format e saj perfekte.

Poza e saj e fundit ka lënë pa fjalë ndjekësit, të cilët kanë vërshuar me komente komplimentuese për modelen seksi./ CNA.al

Kendall ndez rrjetin/ Shfaqet “topless” në foton e fundit

Lajmet e fundit nga