LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë ndodhi?/ Sara Karaj përfundon papritur në urgjencën e spitalit

6 Tetor 2022, 08:56, Lifestyle CNA

Çfarë ndodhi?/ Sara Karaj përfundon papritur në

Blogerja e njohur, Sara Karaj, është përballur me një situatë të papritur, në muajin e tetë të shtatzënisë. 

Përmes një postimi në "Instagram", ajo tregoi se nata e kaluar ishte një natë e pazakontë. Sarës i kanë plasur ujërat papritur në muajin e tetë të shtatzënisë dhe ka kaluar gjithë natën në survejim, si dhe ka përjetuar një gjendje të rëndë emocionale. 

Postimi i plotë:

Nata e djeshme nuk ishte me e zakonshmja per ne.

Pas plasjes se ujrave, u deryruam te kalonim naten nen survejim, dhe ky do te jete vazhdimi i ketij rrugetimi, derisa bebi te vendosi.

Nuk e kisha menduar qe ne javen e 33 do te isha ne kete situate, por le te themi qe kjo shtatezani nuk ka qene e lehte.

Doja ta ndaja kete moment me ju, sepse kur erdha ketu dje me kapi nje ndjesi e madhe faji, per gjera qe mbase i kisha shkaktuar une nga vrulli i perditshmerise, por me pas kur erdha ketu zbulova sa gra te tjera jane ne te njejten situate me mua. Ne kushte edhe me te qeta. Nese je dhe ti duke kaluar te njejten situate, nuk je vetem ti.

Gjithashtu dua te them qe jam totalisht e befasuar nga i gjithe suporti qe kam marre tek @spitaliamerikan . Kam ardhur ne nje gjendje te rende emocionale, dhe nuk jam me ashtu 50% fale tyre dhe 50% fale familjes time.

Eshte nje postim totalisht i ndjere, sepse realisht nuk e prisja kete suport jo vetem profesional, por edhe emocional nga njerez te tjere pervec familjes time.

Ne jemi mire dhe do vazhdojme te jemi pozitiv dhe ne humor deri kur bebi te na urdheroje! Ju perqafojme #repost @sara.karaj/CNA.al

Lajmet e fundit nga