LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas" sherri me ofendime mes opinionistëve në "Përputhen"/ Arjani-Nedës: Vjen nga "Big Brother", e pacipë

6 Tetor 2022, 09:17, Lifestyle CNA

"Plas" sherri me ofendime mes opinionistëve në

Një debat mjaft i fortë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në "Përputhen", ku siç prej kohësh e kërkonin fansat, me sa duket u qenka plotësuar "dëshira djallëzore". 

Që në nisje të sezonit fansat shkruanin se do të ishte shumë "gallatë" që të shihnin Arjan Konomin duke debatuar me opinionisten Neda Balluku. E së fundmi dy opinionistët janë përballur me njëri-tjetrin pikërisht për rininë shqiptare. 

Debati degradoi deri në atë pikë se u folën edhe fjalë fyese, e më pas u desh ndërhyrja e moderatores Ori Nebiaj për të ulur gjakrat mes tyre. 

Pjesë nga debati:

Neda: Fjalia e parë që the në emision ishte “Ku e gjetët”? Më gjetën o Zotëri. Më gjetën aty ku humbe ti.
Arjani: Unë e thashë për batutë. Unë bëra batutë dhe e thashë me të qeshur.
Neda: Ishte batutë? Bëje si burrat dhe…
Arjani: Kjo e paska me mua…Meqë po e zgjat dhe nuk je e vetëdijshme për atë që the…
Neda: E ke tipike këtë që thua ti sepse gocat për ty ose kanë probleme me veten, ose nuk janë të ndërgjegjshme.
Arjani: Pate pafytyrësinë më të madhe javën e kaluar ku më the se këta janë rinia e televizionit e jo rinia e "Tik-Tok"-ut. Po unë njoh rininë e "Tik-Tok"-ut, rininë e televizionit, rininë e rrugës, rininë e dështuar, rininë e suksesshme. I njoh të gjithë.
Ti që më vjen nga "Big Brother" më vjen këtu mua e më tregon rininë. E kupton se cfarë kurajo të pacipë që ke ti…
Neda: Ik bëj ndonjë reklamë te Medreseja, ik bëj./CNA.al

Lajmet e fundit nga