LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Disa ditë pas lindjes, Sara Hoxha zbulon emrin e veçantë të vajzës

7 Tetor 2022, 09:27, Lifestyle CNA

Disa ditë pas lindjes, Sara Hoxha zbulon emrin e veçantë

Vetëm pak ditë pas lindjes, Sara Hoxha ka zbuluar emrin me të cilin ajo dhe Ledioni kanë zgjedhur për vajzën ë tyre të sapolindur.

Në një postim në "Instagram"-in e saj, Sara ka postuar një foto të një torte rozë, sipër së cilës është shkruar edhe emri “Ruya Roe”.

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të tretë pak ditë më parë. London dhe Roman, tashmë janë dy vëllezërit e mëdhenj të Ruya Roe, së cilës prindërit i kanë zgjedhur një emër të veçantë./CNA.al

Disa ditë pas lindjes, Sara Hoxha zbulon emrin e veçantë

 

 

Lajmet e fundit nga