LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Po "grricet" me Capital-T?/ Adrola Dushi publikon thënien: Mos e tepro!

6 Tetor 2022, 15:14, Lifestyle CNA

Po "grricet" me Capital-T?/ Adrola Dushi publikon thënien: Mos e

Këngëtari Capital-T dhe Adrola Dushi, janë përfolur shumë për një marrëdhënie dashurie, e cila nuk u konsumua ndonjëherë publikisht. 

Nga ana e saj Adrola sa duket nuk ka të bëjë më me këtë histori, por statuset e saj në rrjetet sociale, me sa duket trazojnë ujërat dhe ngjallin dyshime. 

Së fundmi ajo ka postuar një shprehje të shkrimtarit Albatros Rexhaj, ku shpreh "Mos e tepro".

Po "grricet" me Capital-T?/ Adrola Dushi publikon thënien: Mos e

 

Po me kë ta ketë pasur vallë bukuroshja Adrolë?!/CNA.al

Lajmet e fundit nga