LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Rrëfehet" Atdheu: Kam vuajtur nga kjo sëmundje për 5 vite

7 Tetor 2022, 12:47, Lifestyle CNA
"Rrëfehet" Atdheu: Kam vuajtur nga kjo sëmundje për 5

Ish-konkurrenti i “Perputhen”, Atdhe Xharavina, ka treguar se kur ka qenë i vogël ka vuajtur për shumë kohë nga një sëmundje kockash.

I ftuar në “Ftesë në 5”,  Atdheu tregoi se për 5 vite ishte në terapi dhe ka vuajtur së bashku me të edhe nëna e tij, por kur vendosi të shkojë jashtë doktorët i dhanë disa tableta që për 2 javë e shëruan.

“Kur kam qenë i vogël kam pasur një sëmundje kockash. Për nja 5 vite kam marrë terapi shumë të fortë dhe e di sa shumë ka vuajtur nëna për mua.

Pas 5 vitesh ika jashtë sepse u bë keq ajo gjendje dhe atje me tableta për 2 javë e kalova. Pra 5 vite kalova vuajtje kot sepse nuk ishte ajo që pretendonin doktorët”, u shpreh Atdheu./CNA.al

Lajmet e fundit nga