LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot-E mbani mend Ermelën, fituesen e "Big Brother"?/ Shikoni si duket pas kaq vitesh

7 Tetor 2022, 10:09, Lifestyle CNA

Me siguri të gjithë e mbani mend Ermela Mezurajn, fituesen e "Big Brother 4". Ermela ishte një nga vajzat më bukuroshe të këtij reality show. Kanë kaluar vite dhe Ermela ka preferuar të qëndrojë larg ekranit.

Megjithatë, ajo është shfaqur së fundmi në një foto krah një tjetër konkurrenti të "BB", Toros Shahinit, teksa të dy jetojnë jashtë vendit.

Ermela ndërkohë ka postuar disa foto në profilin e saj në "Instagram" dhe shihet se pas kaq vitesh vazhdon të duket një vajzë tërheqëse dhe e bukur./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga