LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rudina Hajdari feston 35-vjetorin/ Publikon fotot nga festa

15 Gusht 2022, 15:14, Lifestyle CNA

Rudina Hajdari feston 35-vjetorin/ Publikon fotot nga festa

Ish-deputetja e PD-së, Rudina Hajdari, ka festuar 35-vjetorin e lindjes.

Hajdari ka festuar mes njerëzve të saj të zemrës, teksa ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në "Instagram", momente shumë të bukura nga festa.

“Ky është 35-vjetori”, ka shkruar ajo, duke marrë urime të shumta nga të afërm, miq dhe kolegë.

 

Lajmet e fundit nga