LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Njeriu i zemrës feston ditëlindjen/ Donald Veshaj i bën dedikimin e veçantë

22 Korrik 2022, 14:39, Lifestyle CNA
Njeriu i zemrës feston ditëlindjen/ Donald Veshaj i bën dedikimin
Donald Veshaj

‘Gëzuar ditëlindjen  zonja  Lela’! Ky ka qenë urimi që ka bërë Donald Veshaj për mamanë e tij, e cila festoi ditëlindjen një natë më parë.

Pas famës së tij në "Big Brother" ai është bërë mjaft i ndjekur në rrejetet sociale nga shumë fansa, ndaj dhe çdo postim i tij zgjon interes te publiku.

Me rastin e ditëlindjes së nënës së tij ai ka postuar dorën e kapur me nënën e tij, teksa shkruan: “Edhe 100 vjeç mami” duke e shoqëruar me një zemër të kuqe.

Më pas foton e ka shoqëruar me një video ku tregon edhe dhuratën që i ka bërë asaj./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga