LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dafina Zeqiri tani edhe aktore/ Bëhet pjesë e kastit të filmit ‘Adnan Kafazi’

22 Korrik 2022, 12:18, Lifestyle CNA
Dafina Zeqiri tani edhe aktore/ Bëhet pjesë e kastit të filmit
Dafina Zeqiri

Prej vitesh jemi mësuar ta shohim si këngëtare Dafina Zeqirin, por tashmë siç duket ajo do të eksplorojë edhe fushën e kinematografisë.

Këngëtarja e famshme është bërë pjesë e kastit të filmit ‘Adnan Kafazi’.

Adnan Kafazi do të jetë vazhdimësia e filmave ‘Zonjusha’ dhe ‘Diamanti’.

Në film do të jenë prezent edhe shumë emra të tjerë të njohur si Edona Reshitaj, Armend Baloku, Besart Sllamniku, Dukagjin Podrimaj, etj./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga