LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Tërbohet” keq Megi/ ‘Shpërthen’ me fjalor rruge

22 Korrik 2022, 11:37, Lifestyle CNA
“Tërbohet” keq Megi/ ‘Shpërthen’ me fjalor
Megi Pojani

Megi Pojani është personazhi publik i momentit.

Bukuroshja seksi di si të tërheqë vëmendjen e fansave me fotot provokuese që hedh herë pas here, por dhe me tipin çapkën.

Në një postim të fundit, Megi duket se ka mbetur e pakënaqur nga dreka, dhe ka vendosur të bëjë rolin e çunit, teksa shkruan ‘Ma heq zarin plaka me rop shpie’.

Kujtojmë që ditët e fundit Megi ka marrë të gjithë vëmendjen e mediave rozë, pas thashethemeve se është në një lidhje dashurie me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Endri Çekiçi./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga