LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nis spektakli i dashurisë “Love Island Albania”/ Luana: Jam e emocionuar

3 Shtator 2023, 21:15, Lifestyle CNA

Nis spektakli i dashurisë “Love Island Albania”/ Luana: Jam e

Spektakli “Love Island Albania” i drejtuar nga Luana Vjollca ka hapur derën e dashurisë.

Kjo natë e parë është tejet emocionuese dhe për vetë Luanën e cila thotë se është një ndjesi e re për të.

“Jam shumë e lumtur. Jam e emocionuar. Për mua është një ndjesi e re sepse është hera e parë në gjithë këto vite prezantim që mund të provoj terrenin. Është bërë një punë kolosale.”

Luana tregoi se ata që kanë aplikuar janë shprehur se duan të gjejnë dashurinë por patjetër që është një Reality Show.

Çifti fitues do të marrë  50 mijë euro

“Kemi pasur shumë aplikime. Kur vinin thonin se kemi ardhur të gjejmë dashurnë e jetës. Do të jetë për rreth tre muaj.  Janë vendosur 50 mijë euro për çiftin fitues. Do të ketë dhe surpriza të tjera po nuk dua ti zbuloj të gjitha sonte.”/ CNA

Lajmet e fundit nga