LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Emma Corrin guxon me veshjen e saj në Festivalin e Filmit në Venecia

3 Shtator 2023, 19:52, Lifestyle CNA

FOTO/ Emma Corrin guxon me veshjen e saj në Festivalin e Filmit në

Emma Corrin siguroi që të gjithë sytë ishin mbi të, të dielën, teksa mbërriti në Festivalin e 80-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia.

Ylli i Crown, 27 vjeç është e njohur për shtyrjen e kufijve të modës dhe tregoi edhe një herë stilin e saj të lezetshëm.

Ajo mbërriti e veshur me një triko me kopsa të gjelbra, së bashku me një palë të brendshme.

Ema, i kombinoi ato me një palë geta të zeza të tejdukshme poshtë për të qëndruar ngrohtë.

Aktorja i futi gjërat e saj thelbësore në një çantë të vogël dizajni të zi./ CNA

Lajmet e fundit nga