LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të rekomanduara nga "Vogue"

30 Mars 2023, 15:25, Trending CNA

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

Ndryshimi i garderobës është i pashmangshëm dhe ndërkohë që shijojmë një pranverë të re, ka nga ata që nuk heqin dorë nga tendenca për t'u veshur trashë e për t'u mbuluar në mëngjes herët kur temperaturat nuk i kalojnë 10 gradë.

Gjatë ditës përballen situata të ndryshme, duke kaluar nga era e mprehtë në drekën përvëluese me diell.
Kështu, ndërkohë që fillojmë të blejmë një fustan të ri me lule, nuk mund të qëndrojmë pa një pallto të lehtë apo një nga xhaketat pranverore. Çizme deri në kyçin e këmbës për ata që janë të ndjeshëm ndaj të ftohtit dhe një palë shapka për guximtarët që i kanë lënë tashmë çorapet në sirtar.

Si çdo vit, kjo është periudha në të cilën mund të eksperimentoni me stilin dhe redaktorët e "Vogue Italia" kanë ndarë këshillat e tyre se si të visheni në prill duke kombinuar domosdoshmërinë me tendencat më të fundit të modës për pranverën e verës 2023.

#1 Blazer blu + xhinse

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#2 Statement + bluzë

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#3 Çanta prej kashte + xhaketë në ngjyrë konjaku

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të
#4 Minifund dhe mokasina

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të
#5 Fustan me lule + xhaketë me dyll + mushka gome

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#6 Pantallona Cargo + triko

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#7 Veshja komode shik

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#8 Pamja totale xhins

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

#9 Polo + xhinse të ulëta

Si të visheni në prill/ 9 veshjet në modë të

Lajmet e fundit nga