LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E veçanta në sfilatën e modës së “Coperini”/ Robotët, pjesëmarrës në pasarelat franceze

6 Mars 2023, 14:23, Trending CNA
E veçanta në sfilatën e modës së
Foto ilustruese

Shtëpia e modës, "Coperini", ka zhvilluar sfilatën e modës ku ka prezantuar koleksionet më të reja të firmës së saj.

Më e veçantja e kësaj sfilate është se pjesëmarrës ishin edhe robotët Boston Dynamics.

Modelet kanë prezantuar veshjet për sezonin Vjeshtë-Dimër, 2023-2024, dhe robotët janë bërë pjesë e shfaqjes duke i ndihmuar të heqin pelerinat apo duke iu mbajtur çantat.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ CNA.al

E veçanta në sfilatën e modës së

E veçanta në sfilatën e modës së

E veçanta në sfilatën e modës së

E veçanta në sfilatën e modës së

E veçanta në sfilatën e modës së

Lajmet e fundit nga