LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga koleksioni i sezonit Vjeshtë-Dimër 2023-2024

22 Shkurt 2023, 17:08, Trending CNA
Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga
Foto ilustruese

Marka e njohur Fendi, ka prezantuar koleksionin e saj të sezonit Vjeshtë-Dimër 2023-2024.

Ajo që u vu re në veshjet e kësaj marke ishte prania e ngjyrave të ëmbla, duke bërë kështu një kthesë në modë, pasi jemi mësuar që në këtë sezon të mbizotërojnë më së shumti ngjyrat e errëta.

Klasiku modern i maisonit italian merr forma të reja që u përgjigjen nevojave të kohërave që jetojmë: nuk është fustani peplum ai që ka shënuar kostumin romak, por është lehtësia e tij që frymëzon sezonin e vjeshtës dhe dimërit të vitit 2023.

Ajo që vihet re është se është rikthyer në vëmendje stili i viteve 2000, me fundet mbi pantallona.

Për më tepër shihni disa nga veshjet më të spikatura nga Fendi./ CNA.al

Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga

Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga

Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga

Sfilata e modës të “Fendi”/ Zbuloni ngjyrat dhe stilin nga

Lajmet e fundit nga