LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do t’iu rrëmbëjne zemrën këtë pranverë

4 Mars 2023, 14:24, Trending CNA

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

Shumë prej jush ndonëse nuk do të preferonin të vishnin funde, pasi nuk janë komode ose në rastin më të zakonshëm nuk ju pëlqejnë.

Por nëse do t’i hidhni një sy se çfarë premton moda e pranverës do  të shihni se modelet e reja të fundeve do t’i rrëmbejnë zemrën.

Të gjatë dhe xhins, me pala ose të shkurtër dhe njënjgjyrësh fundi do të jetë një veshje e domosdoshme në garderobën tuaj.

1.Funde asimetrike

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

2. Fund maxi (treçereksh) dhe modeli "laps"

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

3. Cargo

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

4. Siluetë ballosh

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

5.Fund xhins

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

6.Dizajne mikse

Thojini lamtumirë xhinseve/ Këto janë fundet që do

 

Lajmet e fundit nga