LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Streçet perfekte për të nxjerrë format në pah/ Dukuni sexy me kombinimin e Kendall Jenner

9 Mars 2023, 18:07, Trending CNA

Streçet perfekte për të nxjerrë format në pah/ Dukuni

Streçet sidomos ato të zezat janë një nga veshjet më të preferuar të vajzave. Kjo për disa arsye si ndiheni me komode dhe mund të nxirrni linjat trupore në pah.

Kendall Jenner është fotografuar e veshur me streçe të zeza të kombinuara me reçipeta të bardha të shkurtr, çorape të bardha të gjata dhe atleta sportive.

Një veshje perfekte për t'u dukur bukur edhe kur shkoni në plaestër , për të pirë një kafe poshtë pallatit ose për të shkuar në supermaket./CNA.al

Streçet perfekte për të nxjerrë format në pah/ Dukuni

Lajmet e fundit nga