LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E imiton në emisionin e humorit/ Zbulohet biseda mes aktores dhe ambasadores Yuri Kim

2 Korrik 2022, 19:49, Lifestyle CNA
E imiton në emisionin e humorit/ Zbulohet biseda mes aktores dhe
Delinda Disha duke imituar Yuri Kim

Një nga personazhet publike dhe politike që imiton aktorja Delinda Disha, është edhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Së fundmi, aktorja dhe Yuri Kim janë takuar në festën e organizuar nga ambasada e SHBA-së në Pallatin e Brigadave, me rastin e 246-vjetorit të pavarësisë së SHBA-së.

Mes të tjerave, ato kanë biseduar edhe për imitimin në emisionin e humorit “Klanifornia”. Diplomatja amerikane duket se e ka marrë me sportivitet mënyrën se si e imiton Delinda Disha, pasi mësohet se e ka vlerësuar pozitivisht dhe e ka pritur me buzëqeshje aktrimin.

Ka qenë deputetja Grida Duma ajo e cila ka zbuluar vlerësimet e Yuri Kim ndaj Delinda Dishës, e cila ka publikuar një foto me to në rrjetet sociale.

Në ceremoninë e nderimit të ditës kombëtare të SHBA-së. Shijova mbrëmjen me shumë me artistë e aktivistë të shoqërisë civile, sepse kjo është vlerë e shtuar.

E ndërsa bisedoja për hapësirat e vogla që ka arti, u shkrep një foto me Ambasadoren Kim, e cila i tha Delinda Dishë-s të njëjtat vlerësime me buzëqeshje që po ashtu i kam thënë unë më parë, për mënyrën si na sjell e imiton ne profilet e saj të show-t.

Një mbrëmje e organizuar në atmosferën e shkëlqyer të festës dhe përkujtimit të vlerave perëndimore dhe lidhjeve jetike të Shqipërisë me SHBA-në”, shkruan Duma në rrjetet sociale./ B.A. – CNA.al

E imiton në emisionin e humorit/ Zbulohet biseda mes aktores dhe
Delinda Disha, Grida Duma dhe Yuri Kim

Lajmet e fundit nga