LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Dua një femër për seriozisht”/ Ylli Limani 'hap' zemrën

22 Korrik 2022, 15:06, Lifestyle CNA
“Dua një femër për seriozisht”/ Ylli Limani
Ylli Limani

Këngëtari shumë i dashur për shqiptarët, Ylli Limani, po shijon suksesin e tij, i cili tashmë është në kulmin e tij.

Këngët e tij shumë shpejt u bënë hite dhe kjo e bën këngëtarin më të kërkuar të momentit. Janë të shumta koncertet që po mban si në territorn shqiptar ashtu edhe jashtë saj.

Por përveç suksesit në karrierë ai ka shprehur edhe dëshirën për një lidhje serioze. Këtë dëshirë ai e ka shprehur dhe kur ka qenë i ftuar në emisione të ndryshme ku dhe ka deklaruar që vijon të jetë single. “Gjitha të mirat po veç edhe një femër për seriozisht edhe u kapëm”, ka shkruar Ylli në një foto të postuar pranë bregdetit, i cili ishte pa këmishë dhe nga ku dukeshin shumë qartë edhe tatuazhet e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga