LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Balenciaga nxjerr modelin e ri të çantave, si qese patatinash

7 Tetor 2022, 13:29, Lifestyle CNA
Balenciaga nxjerr modelin e ri të çantave, si qese patatinash
Foto ilustruese

Koleksioni i ri i çantave të Balenciaga ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve për shkak të modelit unik.

Marka spanjolle e modës është bashkuar me kompaninë e famshme amerikane Lay's për të krijuar një çantë të re që duket si një qese patatinash.

Çanta e frymëzuar nga Lay's bëri debutimin e saj në javën e modës në Paris së fundmi. Llogaria në "Twitter" e Lay's ka shpërndarë foto nga sfilata e modës. Modelet mbanin çantën Lay's si pjesë të aksesorëve të tyre. Çantat janë në ngjyra si qeset e patatinave të Lay's, të verdhë, blu dhe të kuqe.

Lajmet e fundit nga