LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Hyri në det dhe nuk doli më/ Turistja polake denoncon zhdukjen e 74-vjeçarit në Sarandë

27 Qershor 2022, 21:50, Kronika CNA
Hyri në det dhe nuk doli më/ Turistja polake denoncon zhdukjen e
Foto ilustruese

Hyri në det dhe nuk doli më, polakja denoncon zhdukjen e 74-vjeçarit në Sarandë.

Një shtetase polake ka denoncuar mbrëmjen e sotme në Komisariatin e Policisë Sarandë, zhdukjen e një 74-vjeçari nga Polonia.

Sipas denoncimit të turistes, 74-vjeçari është futur në det në Ksamil por nuk ka dalë më.

Më datë 27.06.2021, rreth orës 20:00, në Komisariatin e Policisë Sarandë, është paraqitur shtetasja polake D. R., 29 vjeçe, e cila ka kallëzuar se sot, rreth orës 10:30, shtetasi polak Z. K., 74 vjeç, është futur në det, në Ksamil, Sarandë dhe nuk ka dalë akoma.

Shërbimet e Policisë vijojnë kërkimet për gjetjen e shtetasit Z. K./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga