LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngacmoi seksualisht të miturën/ Arrestohet pedofili italian në Durrës

27 Qershor 2022, 21:26, Kronika CNA
Ngacmoi seksualisht të miturën/ Arrestohet pedofili italian në
Foto ilustruese

Policia e Durrësit ka arrestuar pedofilin italian, i quajtur Donato Ascoli, i cili u denoncua në emisionin “Fiks Fare” se ngacmonte seksualisht vajzat e mitura.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin italian D. A., 64 vjeç.

Ky shtetas dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur, në qytetin e Durrësit.

Për arrestimin e këtij shtetasi është bashkëpunuar me stafin e emisionit “Fiks Fare”.

Materialet procedurale u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për veprime të mëtejshme.

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës falënderon mediat që denoncojnë rastet e paligjshmërisë dhe i fton sërish që të denoncojnë çdo rast paligjshmërie në Komisariatin Dixhital dhe në numrin 112, duke iu garantuar reagim të menjëhershëm e të paanshëm./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga