LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grabitje me armë në Tiranë

9 Shkurt 2024, 10:30, Kronika CNA
Grabitje me armë në Tiranë
Foto ilustruese

Një grabitje ka ndodhur në një dyqan celularësh në rrugën "Myslym Shyri" në Tiranë.

Raportohet se grabitësit kanë qenë të maskuar e të armatosur dhe kanë mundur të marrin disa telefona. 

Nuk dihen detaje të tjera për ngjarjen./CNA 

Lajmet e fundit nga