LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Mullet/ 24-vjeçari përplas tre adoleshentë

7 Shkurt 2024, 15:04, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Mullet/ 24-vjeçari përplas tre

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të një karburanti në Mullet. Shtetasi N. P., 24 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar 3 shtetas të moshës 17 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

"Më datë 07.02.2024, në afërsi të një karburanti në Mullet, shtetasi N. P., 24 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar 3 shtetas të moshës 17 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit", njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga