LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 persona bllokohen në fshatin turistik të Bogës

4 Shkurt 2024, 18:22, Kronika CNA

10 persona bllokohen në fshatin turistik të Bogës

Ditën e sotme 10 persona kanë mbetur të bllokuar në fshatin turistik të Bogës.  Një prej turistëve është lënduar gjatë kthimit për në Bogë.

Turistët kanë telefonuar policinë për t’u shkuar në ndihmë. Në ndihmë të turistëve janë nisur Forcat e Sigurisë Kombëtare dhe forcat e policisë së Malësisë së Madhe./ CNA

Lajmet e fundit nga