LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksidenti i frikshëm në Belorta/ Zbulohet identiteti i viktimës  

4 Shkurt 2024, 18:06, Kronika CNA
Aksidenti i frikshëm në Belorta/ Zbulohet identiteti i viktimës
Pamje nga aksidenti

Mësohet identiteti i viktimës nga aksidenti në Belorta të Korçës. Viktima është shtetasi E.M, 36-vjeç banues në fshatin Tërovë.

Policia nga ana tjetër ka dhënë njoftimin zyrtar në lidhje me aksidentin ku thotë se janë plagosur 5 persona të cilët ndodhen në spital në kudjesin e mjekëve.

CNA më herët siguroi dhe pamje nga vendngjarje. Nga pamjet shihen se makinat janë bërë copë dhe dëmet material janë të mëdha.

Njëri prej automjeteve përfundoi në kanal ku mbeti dhe një person i bllokuar.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe policia po heton./ CNA

 

Lajmet e fundit nga