LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpërthim me tritol në Shëngjin

3 Shkurt 2024, 22:59, Kronika CNA

Shpërthim me tritol në Shëngjin

Një shpërthimi me tritol ka tronditur mbrëmjen e sotme Lezhën.

Konkretisht mësohet se ngjarja ka ndodhur në Ishull-Shëngjin, pranë një banese.

Nga informacionet paraprake, raportohet se fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka persona të plagosur.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj./ CNA

Lajmet e fundit nga