LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident i trefishtë në Fier/ Plagosen 5 persona

3 Shkurt 2024, 18:30, Kronika CNA
Aksident i trefishtë në Fier/ Plagosen 5 persona
Foto ilustruese

Një aksident i trefishtë është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Fier-Fier Çlirim.

Nga përplasja e 3 makinave, mësohet se kanë mbetur të plagosur 5 persona.

Ata janë dërguar menjëherë në spital për të marrë shërbim mjekësor dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhet me dije shkaku i aksidentit. Ndërkohë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota./ CNA

Lajmet e fundit nga