LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Dalin pamjet nga aksidenti në Belorta/ Makinat bëhen copë, njëra prej tyre përfundon në kanal

4 Shkurt 2024, 17:49, Kronika CNA

VIDEO-Dalin pamjet nga aksidenti në Belorta/ Makinat bëhen copë,

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Belorta të Korçës.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se nga aksidenti kanë mbetur disa persona të palgosur dhe një person ka mebtur i bllokuar në një nga mjetet që ka përfunduar në kanal.

Mësohet se dy persona janë dërguar në spital dhe janë në gjendje shumë të rëndë shëndetësore.

CNA ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes ku duket se makinat janë bërë copë-copë dhe njëri prej automjeteve ka përfunduar jashtë rrugës në një kanal.

Dëmet materiale janë të mëdha ndërsa të plagosurit ndodhen nën kujdesin e mjekëve./ CNA

Lajmet e fundit nga