LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çmendet” 26-vjeçari/ Tenton të abuzojë seksualisht me motrën, rreh edhe nënën

5 Shkurt 2024, 13:15, Kronika CNA

“Çmendet” 26-vjeçari/ Tenton të abuzojë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Fier.

26-vjeçari me iniciale J. H. ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale, me dhunë, me motrën e tij 16 vjeçe.

Gjithashtu, dyshohet se i riu ka ushtruar dhunë edhe ndaj nënës së tij.

I riu nga Fieri është vënë në pranga për këtë ngjarje nga punonjësit e policisë.

“Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin J. H., 26 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe se ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale, me dhunë, me motrën e tij 16 vjeçe.”, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA

Lajmet e fundit nga