LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Makina tërësisht e shkatërruar/ Pamjet nga aksidenti në Librazhd

4 Shkurt 2024, 22:48, Kronika CNA

FOTO-Makina tërësisht e shkatërruar/ Pamjet nga aksidenti në

Mbrëmjen e sotme në aksin Librazhd-Elbasan ka ndodhur një aksident i rëndë me një viktimë dhe tre të plagosur.

Policia njoftoi se automjeti që drejtohej nga shtetasi M. Z., 21 vjeç, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën në vendngjarje pasagjeri që udhëtonte në këtë automjet shtetasi D. B., 18 vjeç, si edhe kanë mbetur të dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe 2 pasagjerë të tjerë, të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore në spital për momentin jashtë rrezikut për jetën.

CNA ka siguruar pamje nga vendngjarje, ku shihet se makina është tërësisht e shkatërruar.

Makina ka rënë nga 30 metra lartësi mbi trasenë e një linje hekurudhore./ CNA

 

Lajmet e fundit nga