LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Automjeti del nga rruga, bie nga lartësia

4 Shkurt 2024, 21:48, Kronika CNA
Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Automjeti del nga rruga, bie nga
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Librazhd-Elbasan.

Drejtuesi i një automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në trasenë e një linje hekurudhore. 

Sipas asaj që raportohet dyshohet se nga aksidenti kanë mbetur disa persona të plagosur.

Lajmet e fundit nga