LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plumba drejt automjetit në Shkodër/ Plagoset pronari

8 Shkurt 2024, 18:35, Kronika CNA

Plumba drejt automjetit në Shkodër/ Plagoset pronari

Rreth orës 17:55, në  lagjen “ 10 Korriku", Shkodër, është qëlluar me armë zjarri makina  e shtetasit  S. B.,(e cila ka qënë e ndaluar).  Si pasojë është plagosur jashtë rrezikut për jetën pronari i mjetit shtetasi S. B.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forcat e Policisë dhe grupi hetimor, për të kryer veprimet për sqarimin  e rrethanave të ngjarjes.

Po kqyren kamerat e po vijon kontrolli i zonës nga shërbimet e Policisë për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

 

Lajmet e fundit nga