LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PD publikon spotin/ Thirrja për t’iu bashkuar protestës së 11 Shkurtit

6 Shkurt 2023, 13:05, Aktualitet CNA

PD publikon spotin/ Thirrja për t’iu bashkuar protestës së

Partia Demokratike ka publikuar spotin e protestës së 11 Shkurtit.

Shqiptarët janë thirrur të bashkohen kundër skandalit Rama – McGonigal, me moton e dyfishtë “Faktet dolën-Dorëheqja është detyrim” dhe “Pluralizimit i dalim Zot. Votës së lirë i dalim Zot”.

Spoti bën thirrje që shqiptarët të bashkohen të shtunën më 11 shkurt ora 12.00 para Kryeministrisë./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga