LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gafat e “VIP”-es ekselente/ Kreshnik Spahiu tallet me Dea Mishel

5 Shkurt 2023, 21:15, Aktualitet CNA
Gafat e “VIP”-es ekselente/ Kreshnik Spahiu tallet me Dea Mishel
Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu

Pak ditë më parë, bënë bujë gafat e Dea Mishel Hoxhës, blogeres e cila ka deklaruar se ka mbaruar shkollën me mesatare 9.8.

Një ndër gafat e saj ishte se Gjergj Kastriot Skënderbeu ka lindur në vitin 1956, kur në fakt ka lindur në 1405-ën.

Në lidhje  me këtë deklaratë ka pasur reagime të shumta dhe një ndër ta është dhe ai i ish-kreut të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu.

Me anë të një statusi në rrjete sociale, Spoahiu tallet me blogeren, teksa thotë se lajmi i saj për ngjarjen e Skënderbeut ka zgjuar shpresat.

“Lajmi që Skënderbeu është gjallë, ka zgjuar shpresat për ndryshim në Shqipëri”, shkruan ai./ B.A. – CNA.al

Gafat e “VIP”-es ekselente/ Kreshnik Spahiu tallet me Dea Mishel

Lajmet e fundit nga