LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kokalari vazhdon misionin përçarës/ Sulmon Alimehmetin

5 Dhjetor 2022, 21:44, Aktualitet CNA
Kokalari vazhdon misionin përçarës/ Sulmon Alimehmetin
Aktivistja Evi Kokalari

Aktivistja Evi Kokalari ka vijuar me misionin përçarës, duke sulmuar Ilir Alimehmetin, pasi ky i fundit u tërhoq nga gara duke lënë kandidat për zgjedhjet e 14 majit Belind Këlliçin.

Fillimisht aktivistja ishte me Ilirin. Ai vendosi të ecte përpara, por nuk pyeti Evin që do sherre e ndarje të PD-së, lëvizje që çojnë ujë thjesht dhe vetëm tek Erion Veliaj.

Misioni i Kokalarit, më shumë se fitorja e PD-së, është lufta me ata që ajo ka inat apo t’i shërbejë Veliajt me aktet e saj dhe qëndrimet publike.

Tani ajo akuzon edhe Alimehmetin për pazar.

Kjo është Evi Kolalari thjesht dhe vetëm shërbëtore e sherrnajës që i jep oksigjen Erion Veliajt./ CNA.al

Kokalari vazhdon misionin përçarës/ Sulmon Alimehmetin

Lajmet e fundit nga