LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-VIDEO/ Deputeti i Bashës hap thesin me ullinj para Kuvendit

5 Dhjetor 2022, 18:23, Aktualitet CNA
FOTO-VIDEO/ Deputeti i Bashës hap thesin me ullinj para Kuvendit
Foto ilustruese

Deputeti i Lulzim Bashës, Dashnor Sula, ka mbërritur në seancën e sotme parlamentare me një thes me ullinj me vete.

Teksa në Kuvend diskutohet për çështjen e traut në Divjakë, Dash Sula del para kamerave dhe mediave me thesin me ullinj.

Për më tepër flasin fotot dhe videot. / CNA.al

 

FOTO-VIDEO/ Deputeti i Bashës hap thesin me ullinj para Kuvendit

FOTO-VIDEO/ Deputeti i Bashës hap thesin me ullinj para Kuvendit

FOTO-VIDEO/ Deputeti i Bashës hap thesin me ullinj para Kuvendit

Lajmet e fundit nga