LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

6 Shkurt 2023, 14:02, Aktualitet CNA
FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot
Foto ilustruese

Pogradeci është zgjuar i mbuluar nga akulli. Temperaturat në minus kanë sjellë ngrica.

Pamjet e publikuara në rrjetet sociale tregojnë mjetet që janë mbuluar nga akujt si dhe varkat pranë liqenit të Pogradecit.

Gjithashtu një pamje vjen nga Rezervuari i Buzahishtës, Pogradec, ku shihet sipërfaqja e akullt.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

FOTOT- Pogradeci në akull/ Pamjet e qytetit sot

Lajmet e fundit nga