LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO- Reshjet e dendura të dëborës mbulojnë qytetin e Dibrës

10 Prill 2022, 12:24, Aktualitet CNA
VIDEO- Reshjet e dendura të dëborës mbulojnë qytetin e

Edhe pse jemi në pranverë, duket se kushtet atmosferike po vazhdojnë të përkeqësohen. Qyteti i Dibrës është mbuluar ditën e sotme nga reshjet e dendura të dëborës (pamjet ofrohen nga faqja Ketu Mblidhen Dibranet).

Megjithatë deri më tani nuk është raportuar të ketë probleme në qarkullimin e mjeteve.

Ashtu siç shihet nga pamjet në video, automjetet lëvizin pa probleme ndërkohë që reshjet e dëborës parashikohet të vazhdojnë.

Ndërkohë kujtojmë se prej ditësh kemi patur përkeqësim të kushteve atmosferike, ku kanë mbizotëruar vranësira dhe reshje shiu në vendin tonë, ku ka patur dhe luhatje të temperaturave./ CNA.al

Lajmet e fundit nga