LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO-“E bukura e Adriatikut” mbërrin në Durrës

10 Prill 2022, 08:17, Aktualitet CNA
FOTO-“E bukura e Adriatikut” mbërrin në Durrës

Korçera “E bukura e Adriatikut” ka mbërritur në Portin e Durrësit.Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa fot të kroçeres dhe krahas shkruan:

?Ja edhe “E bukura e Adriatikut” ndalon në Durrës për të lajmëruar afrimin e sezonit më të bukur e më të pastër turistik?… dhe tani parafytyrojeni çfarë mrekullie do të jetë, kur pas disa vitesh edhe porti të jetë “I bukuri i Mesdheut”?, shkruan Edi Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga