Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas denoncimit

26 Janar 2022, 21:15, Aktualitet CNA
Shoqërimi i Vrenozit në polici/ Meta zbulon kush fshihet pas

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se kush qëndron pas denoncimit të korçarit të famshëm, Ilir Vrenozi, i cili pak para takimit të Lulzim Bashës në Korçë është shoqëruar në polici.

I ftuar në emisionin Now me Erla Mëhillin, Meta hamendëson se ka qenë Salianji ai që ka bërë denoncimin 4 orë para takimit që mos prishej imazhi i takimit.

?Ndalon Ilir Vrenozin sepse ka çuar rrezik vetë Salianji te komisari dixhital denoncimin 4 orë që mos i prishej imazhi i takimit dhe mirë ka bërë?, tha Meta./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga