‘Rikthimi tij i ka ndryshuar gjërat’/ Meta xheloz për Berishën: E kam edhe në Foltore

26 Janar 2022, 20:33, Aktualitet CNA
‘Rikthimi tij i ka ndryshuar gjërat’/ Meta xheloz për

Presidenti, Ilir Meta gjatë një interviste për ?Now? me Erla Mëhillin , duke komentur situatën politike, u shpreh se me rikthimin e Berishës gjërat kanë ndryshuar.

?Tani letrat janë hapur. Çfarë të bënim kur Berisha, magneti i kësaj toke, siç e kanë cilësuar apo Presidenti i Përgjithshëm siç e quaj unë, qëndronte në pankinë.

Por tani qe ka dale ne fushen e lojes, gjerat kane ndryshuar. Moj ti po unë të kisha pasur kontakte nuk do kisha kaq mall për doktorin.

E kam ndjekur gjithandej, edhe në Folore dhe jam bërë pak xheloz të them të drejtën. E kam ndjekur njëherë Foltoren e Devollit nga fillimi deri në fund.?/CNA.al

Lajmet e fundit nga